Wyważanie wirników

WAMEL Silniki Elektryczne Sp. z o.o. to nie tylko nasze wysokiej klasy, dopracowywane z biegiem lat produkty, czyli silniki różnego rodzaju – począwszy od silników do pojazdów elektrycznych, przez silniki komutatorowe oraz silniki serwomechanizmowe (zarówno silniki prądu stałego, jak silniki prądu zmiennego). WAMEL to firma z ponad siedemdziesięcioletnią tradycją w branży, która obecnie proponuje też swoje usługi – takie, których podejmuje się niewiele przedsiębiorstw, ze względu na konieczność posiadania odpowiednich maszyn oraz uprawnień. Jedną z nich jest profesjonalne wyważanie wirników. Kolejną usługą z wąskiego i specjalistycznego zakresu, której fachowcy z firmy WAMEL się podejmują jest magnesowanie magnesów trwałych.

Nasi wyspecjalizowani pracownicy na zamówienie wyważają dynamicznie same wirniki, ale również – jeżeli jest taka potrzeba – części wirujące maszyn na wyważarkach stacjonarnych. Oczywiście z zachowaniem wszystkich norm, ponieważ jako firma tak doświadczona posiadamy nie tylko profesjonalny sprzęt służący do precyzyjnego wyważania rozmaitych wirników i różnego rodzaju części wirujących najróżniejszych maszyn o dopuszczalnej masie 50 kilogramów. Wyważamy poprzez dodanie lub odjęcie masy.

Realizujemy takie usługi różnymi metodami i technikami wyważania. Które będą najlepsze dla Państwa? Nasza kadra inżynieryjno – techniczna oferuje pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Z przyjemnością doradzimy jaka forma wyważania wirników będzie optymalna dla Państwa – wystarczy się do nas zgłosić. Pomagamy przy wyborze typu wyważarki, zależnie od wirników, do które mają zostać wyważone. Pomagamy we wszelkich kwestiach technologicznych związanych z wyważaniem. Oczywiście muszą być spełnione określone parametry, a przede wszystkim dopuszczalna masa wyważanych wirników – czyli 50 kg. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do współpracy